Danmark

Lokale eksperter inden for boligorganisationer 

Her finder du kontaktoplysninger på din lokale specialist inden for boligorganisationer, som du er velkommen til at kontakte, hvis du har spørgsmål.


Jesper Jørn Pedersen, København

Telefon 73 23 35 04

jpedersen@kpmg.dk

 

 

 

Jane Haugaard, Aarhus
Telefon 73 23 46 11
janehaugaard@kpmg.dk

 

 


Mie Vingaard Kristensen, Aalborg
Telefon 73 23 50 60
mvkristensen@kpmg.dk
 
 


Jens Møller, Horsens
Telefon 73 23 56 03

jensmoeller@kpmg.dk
 
 

 

Carsten Møller, Svendborg
Telefon 73 23 43 32
carstenmoeller@kpmg.dk

 

 

 

Peder Tornvig Christensen, Ringkøbing
Telefon 73 23 55 90
ptchristensen@kpmg.dk

 

 

 

Mads Klausen, Kolding
Telefon 73 23 50 50

mklausen@kpmg.dk

 

 

 

 

 

Momsspecialister

 

 

Kirsten C. Nielsen, Aalborg
Telefon 73 23 50 57
kcnielsen@kpmg.dk

 

 

 

Peter K. Svendsen, København
Telefon 73 23 35 45
psvendsen@kpmg.dk

 

 

 

Dorthe Lassen, Odense                                           
Telefon 73 23 40 28
dlassen@kpmg.dk

Tilmeld e-nyheder

Få e-nyheder fra KPMG i din inbox
Tilmeld dig e-nyheder fra KPMG